O společnosti

IGEFA-ROIN s.r.o ten správný partner pro Vaše podnikání


Svým partnerům pomáháme zajišťovat potřeby v oblastech čistoty a hygieny, ochranných pracovních pomůcek, péče o pacienty, HORECA po celé České republice. Jsme členy skupiny Inpacs . Igefa s působností v celé EU.
IGEFA-ROIN disponuje i vlastními produktovými řadami, jako jsou Clean&Clever (čisticí prostředky a úklidový materiál), Kolibri (inkontinenční pomůcky), HydroVital Premium (kosmetika pro zdravotnictví), Starline (hotelová kosmetika) a Bluematic (vysavače a čistící stroje).

Naše benefity


Již řadu let se řídíme heslem VŠE Z JEDNÉ RUKY. Nabídnout Vám můžeme současně:

Široký sortiment
zákazník si může vybrat až z 1 800 výrobků nejrůznějších značek exkluzivních i ekonomických řešení

Optimalizaci nákladů
nastavíme Vám portfolio výrobků takovým způsobem, abychom vyhověli Vašim představám a šetřili Vaše finanční prostředky

Profesionální přístup
jsme profesionály ve svém oboru, obchodní tým zodpovědně vypracuje nejefektivnější řešení, naše prodejní oddělení ochotně zpracuje Vaše objednávky a řidiči s úsměvem předají dodávku

Rozsáhlou logistickou síť
vlastní vozový park i externí dopravci zajišťují dodávky po celé České republice

Specializované poradenství
nabízíme produktová školení, poskytujeme potřebné informace k bezpečnému a hospodárnému užívání našich výrobků

Náhradní plnění
spolupracujeme s chráněnou dílnou, která umožňuje nákupy přes náhradní plnění

Historie firmy


1993

Založení společnosti Igefa spol. s r.o. Velkoobchod pro čistotu a hygienu se sídle v Ústí nad Labem – jako dceřiná společnost IGEFA GmbH & Co. KG Dresden., s vedoucím postavením mezi velkoobchody specializovanými na sortiment pro profesionální úklid, hygienu a ošetření v Německu.

Skupina velkoobchodů IGEFA je součástí sdružení INPACS s celoevropskou působností. Jsme distributory značek Kimberly Clark Professional, Tork, Ecolab, Buzil, Diversey, Dr. Schnell, Tana, Vileda Professional, Vermop, Vikan, DEB, SC Johnson Professional a mnoho dalších. Naše privátní značka Clean&Clever (čisticí prostředky a úklidový materiál pod označením  SMA a PRO), Kolibri (inkontinenční pomůcky a rukavice), HydroVital Premium a HydroVital Classic (kosmetika pro zdravotnictví), Starline (hotelová kosmetika) a Bluematic (vysavače a úklidové stroje).

2017

Společnost změnila sídlo a zvětšila sklady

2019

Přejmenování společnosti IGEFA-ROIN s.r.o. V rámci skupiny INPACS, došlo ke spojení společností IGEFA s.r.o. a  ROIN s.r.o. za účelem posílení pozice na Česko-Slovenském trhu.

Naše cíle


  • Vytváření rovnocenných obchodních vztahů založených na oboustranné podpoře a důvěře zajišťující dlouhodobý společný růst.
  • Zvyšování dostupnosti služeb obchodních zástupců.
  • Stát se lídry na Českém i Slovenském trhu.