O společnosti

O společnosti

Jsme společnost IGEFA-ROIN, která se již od roku 1993 snaží zabezpečovat potřeby v oblasti čistoty a hygieny, ochranných pracovních pomůcek a péče o pacienty v rámci České republiky. Dlouhodobě jsme členy skupiny Inpacs. Igefa, která působí v celé EU. Díky tomu spolupracujeme se specializovanými velkoobchodními skupinami s cílem pokrýt všechny důležité regiony. V našem portfoliu naleznete různé významné značky, jako například Kimberly Clark, Tork, Bulky Soft, Ecolab, Buzil, Diversey, Dr. Schnell, Gojo, Tana, Vileda Professional, Vermop a mnoho dalších. Jedná se o značky, které vyrábějí nadstandardní a vysoce kvalitní produkty, které jsou vhodné nejen pro velké korporace a společnosti, ale i běžné uživatele.

Kromě toho naleznete v našem portfoliu i naše vlastní produktové řady, a to:

Clean & Clever

Čisticí prostředky a úklidový materiál

Kolibri

Inkontinenční pomůcky

Hydro Vital

Čisticí prostředky a úklidový materiál

Starline

Hotelová kosmetika

Bluematic

Vysavače a čistícií stroje

Vznik a působení společnosti

  • Naše cesta začala v roce 1993, kdy jsme založili společnost Igefa spol. s. r. o. Velkoobchod pro čistotu a hygienu se sídlem v Ústí nad Labem – jako dceřiná společnost IGEFA GmbH & Co. KG Dresden., s vedoucím postavením mezi velkoobchody specializovanými na sortiment pro profesionální úklid, hygienu a ošetření v Německu.
  • Díky stabilitě na trhu a zájmu ze strany zákazníků jsme v roce 2017 změnili sídlo a zvětšili sklady, čímž jsme rozšířili i na naši nabídku produktů. Zařadili jsme do našeho portfolia mnoho recyklovaných a ekologických produktů, které mají příznivý vliv na životní prostředí, což je pro nás nesmírně důležité.
  • Rok 2019 byl pro nás rovněž velmi významný. Přejmenovali jsme se na společnost IGEFA-ROIN. r. o. Důvodem bylo především spojení společnosti IGEFA. r. o a ROIN. r. o. v rámci skupiny INPACS. Díky tomuto kroku jsme posílili naši pozici na československém trhu.

Naši klienti

Naše benefity

Dlouhá léta se řídíme heslem „Vše z jedné ruky“, a proto v našem e-shopu naleznete širokou nabídku různých produktů, různých značek a za různé ceny, abychom splnili potřeby všech zákazníků. Mezi naše další benefity patří:

Široký sortiment

Naši zákazníci si mohou vybrat z více než 1800 produktů nejrůznějších značek.

Optimalizaci nákladů

V našem portfoliu naleznete produkty různých cenových kategorií, abychom vyhověli všem vašim představám a ušetřili vaše finanční prostředky.

Profesionální přístup

V našem obchodním oddělení pracují profesionálové s dlouholetou praxí. Proto vaši objednávku co nejefektivněji vyřídíme, bezpečně zabalíme a doručíme s úsměvem.

Rozsáhla logisticka síť

Díky vlastnímu vozovému parku a externím dodavatelům jsme schopni vaši objednávku doručit v rámci celé České republiky.

Naše cíle

Naším hlavním cílem je především pořídit profesionální hygienu v nejlepší kvalitě, ceně a v nejlepším čase. Proto u nás naleznete široké portfolio produktů od čistících prostředků, přes hotelovou kosmetiku, doplňky a hotelové vybavení, až po ochranné a úklidové pomůcky a také produkty týkající se stolování. Kromě spokojenosti zákazníků patří mezi naše hlavní cíle i tyto skutečnosti:

  • Vytvářet rovnocenné obchodní vztahy, které budou založeny na oboustranné podpoře a důvěře, čímž se zajistí dlouhodobý společný růst.
  • Zvyšovat dostupnost služeb obchodních zástupců.
  • Stát se lídrem na českém a slovenském trhu.
  • Snižovat negativní účinky našich obchodních aktivit na lidi a životní prostředí a také posilovat pozitivní účinky. Všechna naše tvrzení o udržitelnosti musí být založena na spolehlivosti a ověřených informacích.
  • Naši strategii udržitelnosti vždy opírat o cíle udržitelného rozvoje OSN.
  • Zajistit, aby naši zaměstnanci a partneři následovali naši cestu udržitelné transformace našeho podnikání v rámci svých sfér vlivu.

Orientujeme se na zákazníky, spolupráci s dodavateli a životní prostředí

Spokojenost zákazníků, dobré vztahy s dodavateli a udržitelnost jsou nedílnou součástí naší firemní kultury. V rámci našeho podnikání se snažíme našim zákazníkům nabízet produkty v co nejlepší kvalitě, přičemž výroba a zpracování produktů by měla mít příznivý vliv i na životní prostředí. Proto v našem portfoliu naleznete i různé ekologické varianty. Při výběru produktů se snažíme myslet také na ochranu životního prostředí, snižování množství odpadu a skleníkových vlivů.

Zároveň je pro nás velmi důležitý i vztah mezi našimi dodavateli a zaměstnanci. Do našeho kodexu chování směrem k dodavatelským řetězcům patří především dodržování právních předpisů, spravedlivá hospodářská soutěž, řádné označování výrobků, podávání zpráv o udržitelnosti a také dodržování lidských práv. Totéž platí i v rámci našich vztahů se zaměstnanci. Jako zodpovědný zaměstnavatel zajišťujeme spravedlivé, bezpečné a moderní pracovní podmínky. Soustřeďujeme se hlavně na 3 oblasti, a to etické chování a integritu, ochranu životního prostředí a zdravé pracoviště.

Kombinací těchto činností se snažíme být již od roku 1993 tou nejlepší volbou pro vás.