O produktech

Naše produkty

Děkujeme našim náročným klientům, že nám pomohli vytvořit široké portfolium kvalitních značek zajišťující potřeby mnoha odvětví.


Dodavatelé

Nabídka špičkových značek.


Naše vlastní značky

Privátní řady Vám nabízí promyšlený výběr produktů z oblastí úklidu, hygieny, zdravotnictví, jednorázových ochranných pracovních pomůcek a potřeb pro HoReCa. Díky prověřeným  a pečlivě vybíraným  výrobcům se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu za přiměřenou cenu.

Společně pro udržitelný rozvoj


S průběžnými inovacemi a vylepšeními dokážeme následovat trendy. Jako rodinná firma si myslíme, že je důležité harmonizovat podnikání s přírodou. Nakonec jsme my všichni zodpovědní za kvalitu života budoucí generace.

Kolibri


Inovace a bezpečí –  značka Kolibri nabízí vysoce kvalitní produkty při péči o pacienty trpící únikem moči a další inkontinenční a ošetřovatelské pomůcky, mezi které patří mimo jiné i vyšetřovací jednorázové rukavice splňující nejrůznější normy. 

Kolibri
HydroVital

HydroVital


Jemná a efektivní péče o pokožku – HydroVital Premium – rozmazluje a chrání. Tato kosmetika kombinuje kvalitní vyživující složky (bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou) a je určena pro každodenní čištění, péči a také ochranu pokožky. Excelentní výsledky při péči o inkontinentní pacienty a pacienty dlouhodobě připoutané na lůžko.

Řada HydroVital Classic – ucelená řada kosmetiky  se složkou Aloe Vera pro každodenní hygienu za příznivou cenu.

CLEAN and CLEVER


Jednoduše čisté: pod názvem CLEAN and CLEVER naleznete širokou a prověřenou nabídku kvalitních produktů značek SMA a PRO, které splňují všechny úklidové a hygienické požadavky.

bluematic


Vytvořeno profesionály pro profesionály: vysavače a úklidové stroje od bluematic překvapí jejich moderní technologií a jednoduchostí použití – vysoká kvalita vyrobená v Evropě.

Starline


Ten nejlepší servis pro Vaše hosty: moderní produkty pro hotely a ubytovací zařízení, které se vyznačují svým nadčasovým designem, vysokou kvalitou a optimální funkčností. 

300+

Produktů s označením EKO

100.000+

Produktů ve skupině

5 vozidel

Ve vlastním vozovém parku a další od našich logistických partenerů DPD a Raaben