Key Account Manager

Máte obchodního ducha a zkušenosti s B2B zákazníky? Máte rádi budování vztahů se zákazníky? Pokud ano, tak skvělé, protože možná právě Vás hledáme.

Náplň práce:

  • péče o portfolio stávajících zákazníků (ve Vašem regionu) + akvizice nových
  • rozvíjení vztahů s korporátními zákazníky – pravidelný osobní kontakt,
  • tvorba nabídek a kalkulací,
  • vyjednávání konkurenceschopných obchodních podmínek u jednotlivých obchodních případů,
  • samostatnost a organizace času (podstatné jsou výsledky Vaší práce),
  • práce v terénu i z domova.

Co u Vás hledáme:

  • minimálně 2 roky praxe na obchodní pozici,
  • střední školu zakončenou maturitním vysvědčením,
  • obchodního ducha,
  • komunikační dovednosti,
  • umění naslouchat a nabídnout vhodné řešení,
  • reprezentativní vystupování,
  • spolehlivost a samostatnost,
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s výrobními závody, úklidovými a administrativními společnostmi, hotely v regionu velkou výhodou

Co u nás získáte:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • čeká Vás fixní plat + neomezené provize (průměrně 60.000 Kč měsíčně). Do začátku Vás podpoříme provizním bonusem.
  • 25 dní dovolené,
  • firemní auto i pro soukromé účely,
  • služební notebook a mobilní telefon,
  • stravenkový paušál,
  • produktová školení a teambuildingy.

Kontakt

Kontaktní formulář